Stravování v prvním týdnu školního roku 2023/2024:

Možnost získání Patrona.

Vážení rodiče,

v týdnu 4. 9. – 8. 9. 2023 nebudou svačinky ve školní jídelně. Od 11. 9. 2023 si je můžete opět objednávat.

V týdnu 4. 9. – 8. 9. 2023 bude k obědu pouze chod č. 1. Od 11. 9. 2023 budou opět dva chody.

Bulletin Patrona dětí

V případě nutnosti si můžete sehnat “Patrona”, který se může podílet na placení nutných polatků. Viz příloha.

  Nový školní rok je za dveřmi Začátek školního roku je finančně náročným obdobím. Náklady na školní potřeby, kroužky a obědy ve školách či školkách pro děti se mohou rychle nasčítat. Ať jsou rodiče v jakkoli těžké životní situaci, nejsou na její řešení sami. Potěšilo by nás, kdyby děti mohly plně využívat všechny příležitosti, které školní rok nabízí. A kdyby se rodiče místo přemýšlení, kde vzít na všechno peníze, mohli zaměřit na to nejdůležitější – na radost a rozvoj svých dětí.
Víte o rodinách, které nemají dostatek financí na začátek školního roku? Pojďte jim s námi pomoci – staňte se Patronem jejich příběhu a podejte společně žádost o pomoc. ZDE: Požádat o pomoc a školní obědy.

Jana Mikulášková – vedoucí školní kuchyně