Naše úspěchy

Ocenění žáků

Bobřík informatiky a IT Slot 2023/2024

Výsledky školního kola soutěže Bobřík informatiky 2023/2024

Žáci třetích až osmých tříd soutěžili v soutěži Bobřík informatiky v kategoriích Mini, Benjamín a Kadet. Soutěže se zúčastnili i někteří žáci z 9. tříd v kategorii Junior, tito žáci se zúčastnili i soutěže IT Slot.

Absolutní výherkyní naší školy je Viktorie Ventová ze 7.B, která jako jediná získala v soutěži plný počet bodů!

Srdečně jí i všem ostatním výhercům gratulujeme!

Výherci jednotlivých kategorií soutěže Bobřík informatiky:

      • Mini
            1. Christien Beneš a Vilém Škařupa (4.B)
            2. Denisa Pirklová a Zuzana Mrkosová (4.B)
            3. Jakub Hudek (4.B)

        • Benjamín
              1. Beáta Vítková a Sára Civínová (5.A)
              2. Amélie Matušková a Nazar Tonts (6.A)
              3. Amelia Honzáková a Kristýna Remešová (5.B) a Bára Hoduláková a Sára Veselá (6.B)

          • Kadet
                1. Viktorie Ventová (7.B)
                2. Tereza Jašová (7.B)
                3. Anežka Beránková (8.A)

            • Junior
                  1. Jakub Vítek (9.B)
                  2. Jakub Martínek (9.B)
                  3. Richard Pojer (9.B

            Výsledky školního kola soutěže IT Slot 2023/2024

            1. Jakub Martínek (9.B)
            2. Ondřej Kos a Patrik Mikulášek (9.B)
            3. Filip Szomolai (9.B)

            Turnaj deskových her 2023/2024

            Žáci druhého stupně byli úspěšní v celostátním kole Turnaje v deskových hrách vPraze . 

            Mladší kategorie 4MATION:

               

                • 2. místo Tomáš Vojtěch 7. A

                • 3. místo Jakub Beránek 4. A

              Starší kategorie 4MATION:

                 

                  • 1. místo Maxmilián Hodulák 7. B

                  • 3. místo Matyáš Kocháň 8. tř.

                Starší kategorie Turboprší:

                   

                    • 2. místo Bára Neveselá 9. B

                  • Bez umístění: Ester Maníková 9. B

                  okresní kolo ve šplhu

                  Pavel Nekvapil obsadil 1. místo v kategorii 8. třída.

                  Jako škola jsme umístili na 5. místě z 8.

                  Krajské kolo v přespolním běhu 2023/2024

                  LValentýna Doleželová se umístila na 2.místě.

                   

                   

                  Jako tým jsme na republiku bohužel nepostoupili.

                  Zeměpisná olympiáda 2022/2023

                  Výsledky okresního kola zeměpisné olympiády

                  Kategorie A

                  žáci 6. ročníku ZŠ a 1. ročníku osmiletých gymnázií

                  Vojtěch Mílek 16. místo (58 bodů)

                  Kategorie B

                  žáci 7. ročníku ZŠ a 2. ročníku osmiletých gymnázií

                  Radovan Mišák 14. místo (50 bodů)

                  Kategorie C

                  žáci 8. a 9. ročníku ZŠ + 3. a 4. ročníku osmiletých gymnázií + 1. a 2. ročníku šestiletých gymnázií

                  Ondřej Klíma 13. místo (59 bodů)

                   

                  Výsledky školního kola zeměpisné olympiády

                  Kategorie A

                  žáci 6. ročníku ZŠ a 1. ročníku osmiletých gymnázií

                  Kategorie B

                  žáci 7. ročníku ZŠ a 2. ročníku osmiletých gymnázií

                  Kategorie C

                  žáci 8. a 9. ročníku ZŠ + 3. a 4. ročníku osmiletých gymnázií + 1. a 2. ročníku šestiletých gymnázií

                  Finanční gramotnost 2023/2024

                  Atletický čtyřboj v Mokré 2023/2024

                  Tým mladších žákyň se umístil na krásném 2. místě  s celkovým součtem bodů 4770.

                  V rámci individuálního výkonu se Eliška Sedláková umístila na 2. místě z celkových 30 dívek.

                  Tým mladších žáků se součtem bodů 3362 umístil na 5. místě. 

                  Literární a výtvarná soutěž MAP Šlapanice

                  Bára Hoduláková, 5.B     3. místo

                   

                  Klára Fasorová, 9.B          2. místo

                  Pěvecká soutěž Větrnická notička

                  V na pěvecké soutěži v Čelákovicích si naše žákyně vyzpívaly pěkná umístění:

                  • kategorie 3.-5. třída (klasická kategorie)
                    • 1. místo – Natálie Daňková 5. B
                    • 2. místo – Natália Malecová 4. A
                  • kategorie 3.-5. třída (žáci navštěvující ZUŠ)
                    • 3. místo – Amanda Sabová 5. B