Leden ve školní družině.

Měsíc leden byl ve školní družině opět plný různorodých aktivit a akcí. Škoda, že jsme si nemohli více užívat zimních radovánek na sněhu a ledu, ale i trocha nám stačila k radosti.


Podnikli jsme na jedné z našich vycházek výpravu na obecní rozhlednu a zkusili se zorientovat, kde co leží, často jsme dováděli v tělocvičně, „sukovali“ jsme svá těla při hře Twister, zkusili jsme se vžít do rolí módních návrhářů a tvořili jsme šaty a jiné doplňky pro
plesovou sezónu.

Nechybělo tradiční lednové „čepičkování“- tvoření čepiček z vlny, hra o planetě Zemi (Greenpeace) a spousta dalších.

Hlavní náplní měsíce byla tradiční pěvecká soutěž Superstar školní družiny. Nejdříve děti čekal výběr písně, poté zkoušení a zkoušení a nakonec samotná soutěž, vyhlášení vítězů a ocenění formou diplomů a drobných dárečků. Všichni zpěváci zaslouží obdiv, protože našli
odvahu a před celou družinou zazpívali.

Podívejte se na lednovou fotogalerii akcí ve školní družině.