Družinový leden 2024

Mráz, Tři králové, Superstar a karnevalový rej ovládli v lednu naši družinu.

Měsíc leden jsme ve školní družině zahájili povídáním, tvořením a zpěvem na téma Tří králů, vzhledem k mrazivému počasí jsme mohli vyzkoušet skvělý led u nás v Horákově, sice jen bez bruslí, ale i tak to byla zábava. Pohrát si na různých zamrzlých loužích byl pro nás zážitek. Škoda jen, že nebyla aspoň trocha sněhu. Stihli jsme splnit další, tentokrát zimní stezku, vypravili jsme se k přepravním pásům vedoucím z lomu do cementárny a vysvětlili si, k čemu tento mechanismus slouží. Jedno odpoledne jsme věnovali badatelství a vyzkoušeli si, jak funguje čistička odpadních vod. Začali jsme také s přípravami na karnevalový rej a v tělocvičně jsme si vyzkoušeli nepřeberné množství aktivit, které podporují především týmovou spolupráci. V jednotlivých odděleních proběhla pěvecká soutěž Superstar školní družiny 2024 a poslední lednový den se ti nejlepší utkali v celodružinovém kole, nechybělo vyhlášení a odměnění vítězů.

Více fotek najdete v Galerii.