Družinový duben 2024

Měsíc duben byl ve školní družině hlavně o velké změně. Hned po Velikonocích, 2. 4. 2024 jsme začali provoz naší družiny v kmenových třídách prvňáčků. Důvodem je velká rekonstrukce v prostorách družin. Aktivit je ale i tak dostatek, jediné, co nám trochu chybí, je výběr z hraček, které jsme si kvůli prostoru nemohli přestěhovat a museli jsme se uskromnit.

Počasí bylo jako na houpačce, aprílové, užili jsme si jak trika s krátkým rukávem, tak návrat k zimním bundám. Příroda lákala k vycházkám a pozorování, vyřádili jsme se na hřištích všeho druhu, tvořili jsme na jarní téma, ke Dni země i čarodějnicím, na programu jsme také měli výbavu cyklisty a bezpečnost při jízdě na kole, stavěli jsme a dokonce provedli rekonstrukci Titaniku, hráli jsme deskové hry či stolní fotbálek nebo jsme si procvičovali nožky na pocitovém chodníčku.

Více fotografií najdete v Galerii.