Minireportáž z utkání legend

Na konci školního roku se na škole odehrálo mnoho zajímavých akcí. V polovině srpna je ten pravý čas si připomenout další z nich.

K zahájení oslav 50. výročí otevření nové školní budovy v Mokré uspořádali odcházející deváťáci ve čtvrtek 27. června utkání, ve kterém se střetli se svými nástupci z osmé třídy. Oba týmy, doplněné o vyučující a zaměstnance školy, předvedly v utkání hraném na 2x 20 minut maximální nasazení a hezké gólové akce. Utkání mělo všechno, co lze vidět na utkáních Ligy mistrů. Profesionální rozhodčí, roztleskávačky, “plný dům”, poločasový program a závěrečnou děkovačku. Po skončení utkání došlo ke slavnostnímu pasování – předání klíčů od školy budoucím deváťákům. Nakonec došlo i na prvňáčky, kteří se oficiálně rozloučili se svými anděly, již je doprovázeli po celý jejich první školní rok. 90 minut trvající “párty” jsme vám vměstnali do 3minutového videa.