Mezigenerační tvoření ve školní družině

V pondělí 4. března proběhlo u nás ve školní družině mezigenerační tvoření na velikonoční téma. Navštívily nás milé dámy z Klubu seniorů v Mokré a společně s dětmi strávily téměř 2 hodiny vyráběním krásných zajíčků, kohoutků a kuřátek. Přinesly nám také ukázat své výtvory, a to nádherně obháčkované kraslice či návleky na vejce ve tvaru slepiček.

Po celou dobu panovala v družině skvělá atmosféra, děti byly zaujaté prací, pozorně poslouchaly pokyny seniorek a celý čas se nesl v naprosto pohodovém duchu. Celá akce se všem zúčastněným líbila, začínáme již plánovat další a pokusíme se z tohoto setkání vytvořit tradici, díky které můžeme u dětí ještě více rozvíjet sociální dovednosti jako je komunikace a empatie vůči druhým.

Další fotky najdete v Galerii.