Kurz pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče

Srdečně Vás zveme k rozvojovému programu.

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

stejně jako v minulých letech, i letos organizujeme pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče program podporující školní připravenost dětí.

Celý program podporuje v dětech zvídavost, potřebu objevování, vede je k přemýšlení, logickému usuzování. Pomáhá dítěti osvojovat si pracovní návyky, zaměřuje se na koncentraci pozornosti.

Vás jako rodiče může obohatit o nový, jiný pohled na Vaše dítě, uvidíte, jak pracuje pod vedením jiné osoby a také v kolektivu dětí.

Letos budeme opět pracovat s metodikou EDaSTIM.

Kurz proběhne v 10 lekcích, cena kurzu 700 Kč/dítě (nákup materiálů pro každé dítě, kopírování, laminování). Splatnost kurzu bude v průběhu měsíce listopadu 2024.

Prostředky na mzdy pedagogů jsou hrazeny z evropských fondů.

Kurzy budou 1 x za 14 dní buď v úterý odpoledne (po 16:00) nebo ve středu ráno (od 7.30) v budově školy.

Přihlášení na kurz proběhne elektronicky. Na mail simkova@zs.mokra.cz můžete do 1. 11. 2024 přihlásit své dítě ve formě:

jméno + příjmení + MŠ + úterý nebo středa – dle Vašich možností)

Podrobnější informace o průběhu kurzu Vám poskytneme na osobním setkání

31. 10. 2024 v 16 hodin v budově ZŠ Mokrá-Horákov.

Prosím, přezůvky s sebou.

Za ZŠ Mokrá-Horákov

Mgr. Šárka Šimková