Utkání legend – slavnostní losování

Reportáž z losování týmů Utkání legend, které proběhne 27. června, si můžete přečíst zde.

Ve čtvrtek 27. června nás čeká utkání legend – přátelské fotbalové utkání mezi žáky 8. a 9. tříd, doplněných o pedagogy i další zaměstnance školy. Dnes proběhlo veřejné rozlosování zaměstnanců školy do obou týmů. Celá škola se vměstnala do vestibulu školy a za zvuků známé znělky fotbalové Ligy mistrů odpočítala čas, který zbýval do zahájení losování. Nejprve byli představeni všichni zaměstnanci školy, kteří přijali nabídku deváťáků se do utkání aktivně zapojit. Pak následovalo počítačové losování, které rozhodlo o tom, kdo bude v týmu letošních a kdo příštích deváťáků. Už chvíli po skončení losování dávali někteří žáci skandováním najevo, komu budou za necelý měsíc na školním hřišti fandit. Určitě se tedy můžeme těšit na atmosféru, která bude ještě lepší, než jsme viděli a slyšeli na letošním mistrovství světa v hokeji.