Slavnostní zahájení školního roku

Rychlostí, které se nevyrovná ani bájný Superman, Vám přinášíme krátký sestřih z tradičního slavnostního happeningu k zahájení školního roku 2023/2024, který se nesl v duchu motta Super školní rok.

Pedagogičtí pracovníci přivítali žáky v kostýmech snad všech existujících superhrdinů a superhrdinek a byli rádi, že se v řadách dětí i rodičů našlo mnoho dalších masek a kostýmů. Učitelky prvních tříd přivezli Batman a Robin v letním typu batmobilu a naši deváťáci doprovázeli prvňáčky v jejich prvních školních krůčcích s pověstným Thorovým kladivem, které bude prvňáčkům sloužit jako památka na jejich první školní den a možná i na obranu proti školním neúspěchům, kterých bude určitě co nejméně, aby si na konci svého prvního školního roku mohli říct, že byl opravdu super. Jsme velmi rádi, že nejen prvňáčky, ale všechny žáky a zaměstnance školy přišli pozdravit a popřát co nejvíce úspěchů do nového školního roku starostka obce Hostěnice Mgr. Eva Karásková a starostové obcí Mokrá-Horákov Ing. Matyáš Charvát a Velatice Ing. Tomáš Šenkyřík. Kouzelnou kuličku, která zažene všechny strasti pak předal našim nejmenším žákům senátor MUDr. Karel Zitterbart, Ph.D.