Oznámení školní jídelny o konci školního roku!

Informace školní jídelny.

Vážení rodiče,

ke konci školního roku v týdnu 26. – 30. 6. 2023 nebudou již ve školní jídelně svačinky pro děti a k obědu bude pouze chod č. 1.

Rodiče dětí, které budou nastupovat ve školním roce 2023-2024 do první třídy a kteří neodevzdávali přihlášku ke stravování v MŠ, si můžou stáhnout přihlášku ke stravování na stránkách zsmokra.cz v sekci formuláře ke stažení, nebo přímo zde, ( název: formulář „Přihláška ke stravování“). Vyplněnou přihlášku je možno odeslat e-mailem na mikulaskova@zs.mokra.cz nebo odevzdat ve školní kuchyni a to do 30. 6. 2023. Po obdržení vyplněné přihlášky budou veškeré informace ohledně stravování odeslány rodičům e-mailem.

S přáním krásného léta za kolektiv školní kuchyně přeje Jana Mikulášková – vedoucí školní kuchyně