Ohlédnutí za školním plesem

31. ročník Školního plesu máme za sebou a věříme, že úspěšně. Večerní zábavu zahájily již tradičně 9. ročníky. Pan učitel Chomča pro 9.A připravil choreografii v pohádkovém ladění. Děvčata byla okouzlující a chlapci se se svým Aladinem na létajícím koberci postarali o velkolepou show. Předtančení doplnili svým vystoupením Felix Zahrádka a jeho taneční partnerka Vendulka Částková, kteří zrovna přijeli z MČR v latinsko-amerických tancích. S tajuplnou choreografií pana učitele Chomči program pokračoval a žáci z 9.B nás vtáhli do mýtického světa. Temnotu a tajemství se jim podařilo perfektně ztvárnit a připravili nám dechberoucí zážitek. Součástí celého programu byla také velmi bohatá tombola, za kterou velmi děkujeme nejen hlavním sponzorům, ale také všem, kteří se na ni jakkoli podíleli!

Mezi hlavní sponzory našeho plesu patří Progastro, Restaurace U Zajíčků, Tasy, Autoambo Truksa, VV Elektro, Jaroslav Pánek, Best pro Bau, Vivo, Konica Minolta, Lukáš Havránek a manželé Klímovi.

Moc děkujeme všem za podporu a pomoc s organizací a těšíme se další rok zase v březnu.

Organizační tým ZŠ Mokrá-Horákov

Více fotek najdete v Galerii.