Listopad ve školní družině

Další měsíc školního roku je za námi, a tím pádem můžeme zase ukázat, co všechno jsme prožili ve školní družině.

Martin na bílém koni sice nepřijel, ale i tak jsme využili tohoto tématu ke tvoření, a také jsme si koně a Martina nakreslili křídami na chodník před družinou a snažili jsme se ho přivolat.

Abychom se před zimou zásobili energií, šli jsme do lesa objímat stromy, zahráli si na medvědy a taky se naučili měřit a pojmenovávat stromy podle toho, jak jsou silné. V lese nás to baví, stále budujeme příbytky pro ježky, ale i pro lesní skřítky.

Ke konci měsíce už jsme se začali ladit vánočně, přichází advent a s ním i spousta vyrábění a výzdoby. Třeba na Mikuláše jsme připraveni a na výzdobu vánočních dílniček také přispějeme, a to krásným vánočním stromem.

Podívejte se na fotografie.