Dopravní soutěž 2024

V Pohořelicích se 29.5. konalo okresní kolo dopravní soutěže mladých  cyklistů.  Naši žáci postoupili z oblastního kola, které proběhlo v Oslavanech. Změřili si síly s ostatními školami v jízdě zručnosti, kde překonávali překážky i sami sebe. Psychickou odolnost a znalosti první pomoci museli prokázat i prakticky v oblasti zdravovědy, za odborného dohledu studentů SZŠ Jaselská. Dále pokračovali písemným testem dopravních pravidel a soutěž ukončili jízdou na dopravním hřišti.

Mladší žáci obsadili krásné 2. místo a starší žáci 4. místo. Děkujeme za reprezentaci školy, za vytrvalost i pevné nervy. Velké díky patří také paní učitelce Zuzaně Vojtěchové, která žáky připravuje a věnuje jim svůj čas i energii.

GRATULUJEME!!!

Účastníci soutěže:

 • Mladší žáci
  • Ondřej Mílek 4. B
  • Antonín Heczko 5. B
  • Sofia  Urbánková. 5.B
  • Claudie Štenclová 5. B
 • Starší žáci
  • Martina Vojtěchová. 9. A
  • Michal Klíma 9. A
  • Ondřej Remeš  9. A
  • Bára Neveselá 9. B