Balení radosti s radostí

V akci "Krabice od bot" pracovali prvňáčci společně s jejich anděly na kompletování dárků do charitativní sbírky Diakonie Českobratrské církve evangelické ...


Advent sice ještě nezačal, ale u nás ve škole už se balily dárky. Akce „Krabice od bot“, kterou jsme uspořádali, byla završena setkáním prvňáčků s jejich anděly a společným kompletováním dárků do celostátní charitativní sbírky Diakonie Českobratrské církve evangelické. Naši výzvu a prosbu ke shromažďování dárků vyslyšelo mnoho dětí, rodičů, učitelů i ostatních zaměstnanců školy, a tak jsme mohli krásně zabalit 39 dárků – krabic od bot naplněných k prasknutí, a to pro holky i kluky od 5 do 14 let. Po patnácti dárcích jsme zavezli do sběrných míst v Rosicích a Hustopečích, 9 krabic pak putovalo do Moravského Krumlova.

Děkujeme Vám, všem dárcům, že jste nezůstali i v této náročné době lhostejní a mysleli na děti, které si mnohdy radosti moc nezažijí. Díky Vám ji budou mít pod stromečkem!

Podívejte se na fotogalerii.