Mokerský běh pro zdraví

V sobotu 11. září 2021 se v areálu naší školy uskutečnil další ročník Mokerského běhu. Přinášíme vám krátkou reportáž, fotogalerii i výsledkovou listinu.

Běžeckého závodu rozděleného do 14 kategorií a 7 doprovodných všesportovních disciplín se zúčastnilo více jak 100 sportovců a sportovkyň. Na všechny závodníky čekala v cíli medaile i sladká odměna. Na 50 cen bylo rozděleno také formou tomboly. Diplomy, ceny a medaile nejlepším běžcům předávaly starostka Ing. Barbora Švehlová a paní učitelky. Akci, kterou pořádala obec Mokrá-Horákov, organizačně zajistilo přes 30 dobrovolníků za řad vyučujících i žáků naší školy. Tímto děkujeme všem sportovcům, divákům i organizátorům a těšíme se na všechny při dalším ročníku této všesportovní akce. Fotogalerii z akce najdete zde.