Kalendář akcí

Jarní kolo sběru starého papíru

ZŠ Mokrá-Horákov Mokrá 352, 664 04 Mokrá-Horákov

Sběrači aktivizujte se. Výkupní ceny papíru jdou konečně nahoru.

Pohár rozhlasu mladších žáků

AC Moravská Slavia Brno Vojtova 12c, 639 00 Brno-střed

Naše škola již tradičně účastní okresní finále atletických závodů o Pohár rozhlasu v kategorii mladších žáků. Konečně skončila doba covidová a může poměřit svoje síly s ostatními školami v tradičním atletickém klání na atletickém hřišti Moravské Slávie Brno.

Pohár rozhlasu starších žáků

AC Moravská Slavia Brno Vojtova 12c, 639 00 Brno-střed

Do okresního finále atletických závodů o Pohár rozhlasu postoupili i naši starší žáci. Také oni se pokusí o co nejlepší výsledek na atletickém hřišti Moravské Slávie Brno.

Basketball Junior NBA – ODLOŽENO!!!

Podolí Hala Podolí 470, 664 03 Podolí

Naše smíšené družstvo 1. stupně se zúčastní dvou turnajů v basketbale pod záštitou NBA. První z nich se odehraje ve čtvrtek 5. května v hale v Podolí, kde hraje košíkovou více žáků z naší školy. Turnaje se zúčastní 5 škol z celé jižní Moravy. O postupu do dalších bojů se tak rozhodne až ve druhém… Pokračovat ve čtení Basketball Junior NBA – ODLOŽENO!!!

Čtu. Ale rozumím

Knihovna Jiřího Mahena Kobližná 4, Brno

V rámci osvětové akce "Čtu. Ale rozumím" se postupně žáci naší školy seznamují s možnostmi a provozem knihovny Jiřího Mahena v Brně. V pátek 6. května vyrazí na exkurzi žáci 8.B.

Koncert ke Dni matek

Kulturní dům Horákov Mokrá-Horákov

V úterý 10. 5. 2022 vystoupí mladší a starší sbor ZŠ Mokrá-Horákov a také sbor dospělých v KD Horákov. Vstupné je dobrovolné. Přijďte si poslechnou jaké písničky se již naučili.

Let´s speak English

ZŠ Mokrá-Horákov Mokrá 352, 664 04 Mokrá-Horákov

Naše škola pořádá pro svoje žáky konverzační soutěž určenou pro 1. stupeň. 12. května se utkají třeťáci. Good luck

Sportovně turistický kurz v kempu Krkavec

kemp Krkavec Pod Dehetníkem 78, Veselí nad Lužnicí

V týdnu od 16. května do 20. května 2022 se většina žáků osmého ročníku, doplněná o žáky i z dalších tříd, zúčastní sportovního kurzu v kempu Krkavec, nedaleko Veselí nad Lužnicí. Jak již napovídá název místa půjde o aktivity převážně na vodě, ale také na kole a další sporty.

Dopravní soutěž pro mladé cyklisty

Pohořelice dopravní hřiště Dlouhá 35, 691 23 Pohořelice

Vítězové jízdy zručnosti, kterou jsme pořádali minulý měsíc, postoupili do dalšího kola soutěže "Mladý cyklista". Soutěž se koná v Pohořelicích pod hlavičkou organizace BESIP. Přejeme hodně úspěchů budoucím cyklistům a motoristům.

Let´s speak English

ZŠ Mokrá-Horákov Mokrá 352, 664 04 Mokrá-Horákov

Naše škola pořádá pro svoje žáky konverzační soutěž určenou pro 1. stupeň. 19. května se utkají čtvrté a páté ročníky. Good luck

Čtu. Ale rozumím

Knihovna Jiřího Mahena Kobližná 4, Brno

V rámci osvětové akce "Čtu. Ale rozumím" se postupně žáci naší školy seznamují s možnostmi a provozem knihovny Jiřího Mahena v Brně. V pátek 20. května vyrazí na exkurzi žáci 9.A.

Focení tříd

ZŠ Mokrá-Horákov Mokrá 352, 664 04 Mokrá-Horákov

V úterý 24. května proběhne tradiční focení tříd, abychom si i po letech vzpomněli na krásné roky strávené ve školních "škamnách".