Edukativně-stimulační skupiny pro předškoláky

Od 18. ledna 2022 rozvíjíme hravou formou schopnosti a dovednosti důležité pro úspěšné zvládnutí vstupu do 1. třídy.

Od úterý 18. 1. 2022 pořádáme v ZŠ Mokrá-Horákov edukativně-stimulační skupiny (ESS). Program je určen pouze pro předškolní děti.
ESS je program zaměřený na systematický rozvoj předškolních dětí. Hravou formou rozvíjíme schopnosti a dovednosti důležité pro úspěšné zvládnutí vstupu do 1. třídy.
Skupinky pomáhají dětem zvykat si pracovat v kolektivu, soustředit se na řízenou činnost. Děti se také učí trpělivosti, spolupráci.
V programu se postupuje od jednoduššího ke složitějšímu, od snadnějšího k náročnějšímu.
Ve skupinkách se dotýkáme oblastí, které jsou důležité, aby se děti naučily bez problémů číst, psát a počítat.

Začínáme 18. 1. 2022 v 17 hodin v budově ZŠ Mokrá-Horákov. Každá lekce trvá 60 minut.

Další termíny: 25. 1., 1. 2., 8. 2., 15. 2., 22. 2., 1. 3., 15. 3., 22. 3., 29. 3. 2022

Materiály, které dětem poskytneme, budou uhrazeny z programu Šablony Mokrá III.

Účast jednoho z rodičů v průběhu ESS je nutná.

S sebou si do školy přineste přezůvky. Děti budou potřebovat psací potřeby (pastelky a obyčejnou tužku).

Mgr. Šárka Šimková